Ubezpieczenie Domu

Polityka ubezpieczenie domu może chronić nie tylko domu, ale swoje rzeczy i osobistą odpowiedzialność członków rodziny mieszkających w domu. Ze względu na szerokie relacje dostępne, ważne jest, aby sytuacja ściśle analizowana przez zaufanego agenta, który działa w najlepszym interesie, w umyśle.

Istnieje wiele różnych rodzajów polis ubezpieczeniowych domu, w zależności od tego, czy jesteś właścicielem domu (głównie HO3) , a mieszkanie (HO6) lub wynająć nieruchomość (HO4) . Każdy rodzaj polisy zapewnia różne opcje zasięgu, co sprawia, że ważne, aby w pełni zrozumieć, co kupujesz.

Utrzymanie główna inwentarza

Gorąco polecam, że każdy właściciel domu, a Wynajmujący utrzymuje aktualny wykaz mienia. Jeśli w domu są do podtrzymania pożaru lub włamania, może to być trudne do zapamiętania wszystko co własnością i związanym z nim koszty. Utrzymywanie zapasów można zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

Zniżki ubezpieczeniowe główna

Firmy ubezpieczeniowe dostarczają wielu zniżek na ubezpieczenia domu. Nasi współpracownicy będą ściśle współpracować ze sobą, aby znaleźć firmę, która najlepiej pasuje do sytuacji. Niektóre z tych zniżek obejmują:

  • Rabaty Home & Auto Opakowania
  • Rabaty Bez Strat
  • Zniżki AARP Państwa
  • Nowe rabaty budowlane
  • Włamywacz Central Station & Ogień Rabaty Alarmowe
  • Smoke Detector Rabaty
  • Duże Rabaty Remont Domu

Niech doświadczeni agenci w Zawadzie Ubezpieczeń pomóc chronić swój dom i dobytek z najwyższą starannością i troską o swoich potrzebach.

Zawada Insurance Agency, Inc. jest niezależna agencja ubezpieczeniowa rodzinny i eksploatowane, w mieście Worcester, Massachusetts. Mamy służył potrzebom auto, dom, biznesowych i ubezpieczenia na życie Central Massachusetts i poza nim od 1989 Kontakt dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.